Diar MD Týždenný prehľad

Nenechaj si utiecť na medicíne ani jeden týždeň

Týždenný prehľad je vždy na začiatku týždňa. Odporúčame si vždy v nedeľu nájsť aspoň polhodinku času na zhodnotenie minulého týždňa a na naplánovanie toho ďalšieho.

Spraviť si takto každý týždeň odstup a pozrieť sa s nadhľadom na veci, ktoré sa ti tento týždeň podarili, ktoré by sa dali spraviť lepšie a ktoré by si chcel/a ešte dokončiť, sa stane pre teba rutinkou, ktorá ťa posunie ďaleko dopredu. Je tu reálna šanca, že týždne sa ti nebudú zlievať do jedného veľkého celku a ty budeš mať nielen vo svojom štúdiu, ale aj v živote väčší prehľad.

Tiež si tu môžeš naplánovať ďalší týždeň, predpripraviť si termíny na týždeň dopredu alebo a pripomenúť, ktoré zvyky si chceš rozvíjať, resp. pokračovať v nich. Ak sa ti potom podarí tieto plánované aktivity splniť, odmeň sa „fajočkou ✔” v mesačnom plánovaní a snaž sa spraviť čo najdlhšie kombo. 🙂

Na zamyslenie:

Na každý týždeň sme prichystali jednu z viacerých netradičných, no dôležitých otázok, nad ktorými sa môžeš zamýšlať. Veríme, že budú pre vás medikov a medičky kľúčové už počas štúdia a odpovede na ne pomôžu otvoriť nové obzory.