Mesačný prehľad

Tým, že Diár MD je nedátovaný diár, všetky mesačné prehľady nájdeš na začiatku. Stačí si len dopísať mesiac, do malých šedých okienok si poznačiť dni a plánovanie sa môže začať.

Tento prehľad je veľmi jednoduchý a zároveň výborný nástroj na medicíne. Vidíš celý prebiehajúci mesiac ako na dlani a taktiež tie, čo za ním nasledujú a vieš si lepšie predstaviť, čo ťa kedy čaká. Aký zápočet, stáž, skúška či iné deadliny, ktoré nechceš premeškať.

Vôbec nebýva raritou, že sa na skúšku niekedy učíme aj celý mesiac a mnohí lekári spomínali, že si ako medici rozvrhli do takýchto prehľadov učivo na skúšku, a tak presne vedeli, čo ich v daný deň čaká, kedy si môžu spraviť prestávku a naopak, kedy zase musia zabrať”.

Teraz si určite hovoríš, že ti ešte nikdy nevyšiel plán tak, ako si si predstavoval/a a aj tak si ho musel/a celý zmeniť. Rátaj preto aj s priestorom na túto alternatívu a naplánuj si dni, kedy budeš dobiehať to, čo si nestihol alebo nestihla.

_DSC2197

Výskumy z behaviorálnych vied nám jasne ukázali, že ak si naše plány dáme na papier, tak sme niekoľkokrát úspešnejší ich aj dosiahnuť. Tak šup do plánovania! 🙂

 

Tip od nás:

Každý mesiac nájdeš na spodnej časti strany malé pripomenutie a zhodnotenie toho, ako si sa posunul/a v štyroch najdôležitejších oblastiach života na medicíne. Skús to porovnať s posledným mesiacom.

 

 

Close Menu
×
×

Cart