Ako vznikol Diár MD

Niekde medzi Peru a Bolívou… Tam vznikla prvá myšlienka o Diári MD. Kým moji rovesníci po promóciách nastupovali do práce, ja som sa ako „Che Guevara“ vydal na motorke skrz Južnú Ameriku. Objavoval som krásy tohto sveta, viedol nekonečné debaty s miestnymi a čítal tony kníh, ktoré konečne neboli medicínske.

Rozmýšlal som, ako môžu byť naše skúsenosti z celého štúdia a začiatku praxe užitočné pre mladších kolegov a kolegyne, aby nerobili znovu a znovu tie isté chyby. Diár MD bol teda jasným riešením, ktoré máš vždy po ruke a pomáha ti napĺňať tvoj potenciál.

Mnohí z nás štúdiom na fakulte len tak preletíme. Cez skúškové sa to zdá síce ako večnosť, no na promóciách sa nestíhame čudovať, ako ten čas ubehol a aj zaváhame, či sme ho využili najlepšie, ako sme mohli.

Verím, že aj ty sa môžeš stať spokojným doktorom alebo doktorkou, ak si svoje štúdium dobre naplánuješ, nájdeš si vlastný systém a budeš reflektovať na všetko to, čo zažívaš. Neustále na sebe pracuješ a každým dňom sa stávaš lepšou verziou samého seba.

…a s týmto všetkým ti pomôže Diár MD.
Tomáš

Close Menu
×
×

Cart